Колиндянська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Привітання з Днем Незалежності

  Шановні  жителі  громади !

 Щиро вітаю вас з Днем Незалежності України! 

Наша країна, наш народ святкує вже  вкотре річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі. Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Та, історичні умови складалися так, що на українській землі панували більш згуртовані центральною владою народи-сусіди. Та попри все українці боролися за свою свободу. 

Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано скільки життів і крові, крові наших предків. Впевнений у безхмарному завтрашньому дні України  та нащої громади. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо нашої громади,  і проникнемося почуттям патріотизму до  неї  та своєї України. Повірте, без цього дуже важко досягти поставленої мети. Вірю – ми її досягнемо! 

Шановні  жителі громади ! Бажаю вам здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах і нехай мрія про краще життя окриляє вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України, та її майбутніх поколінь. 

 

Сільський   голова                                    Р.П.Клапків

 
« повернутися до списку новин