Колиндянська громада
Тернопільська область, Чортківський район

Оновлений садочок

Вересневими  погожими днями  у стінах  закладу дошкільної освіти «Барвінок», що у селі Давидківці  панувала святкова атмосфера.  Отець  Юрій   здійснив  освячення  приміщень  дитячого  садочку. Працівники та вихованці радо зустрічали гостей за давньою українською традицією хлібом –сіллю. Маленькі господарі дитсадка розповідали, як їм буде житися в оновленому садочку, чим будуть займатися, що вивчатимуть. А їхні батьки раділи, що малеча відтепер має гарні умови для розвитку, навчання, подальшого пізнання світу.

  Варто зазначити,що активні будівельні роботи в ЗДО с. Давидківці  були впровадженні у 2018 році, позаяк вдалося залучити  кошти   субвенції  з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад та кошти  з  місцевого бюджету.  Слова  вдячності  висловлюємо спонсорам  директорам  ПАП» Нічлава» Заліщук Володимиру Васильовичу та  ПАП « Обрій« Данилишин  Степану Григоровичу за  допомогу у відкритті  оновленого  дитячого садочка .   На сьогоднішній   день  в приміщенні закладу дошкільної освіти  облаштовані всі необхідні кімнати - ігрова , спальня, санвузол, роздягальня, харчоблок.

  То ж нехай в цьому  ЗДО «Барвінку»  надалі лунає дитячий  сміх та гомін, сяють щирі усмішки маленьких Українців.« повернутися до списку новин