Колиндянська громада
Тернопільська область, Чортківський район

Поліцейська станція запрацювала в Колиндянській ОТГ.

Поліцейська станція запрацювала в Колиндянській ОТГ.

4 грудня урочисте відкриття поліцейської станції відбулося  в Колиндянській  ОТГ. До роботи приступили правоохоронці,  які на сучасному рівні забезпечуватимуть правопорядок у   довколишніх селах на території нашої  громади.

«Відкриття поліцейської станції – це можливість жителів шістьох населених пунктів, що входять до складу ОТГ, отримувати якісні сервісні правові послуги. Дуже важливо, аби на  будь-який тривожний дзвінок чи звернення людей  була оперативна та професійна допомога, - каже начальник Чортківського відділу поліції Анатолій Мельник. – Ми щиро вдячні громаді за те, що підтримали цю ініціативу, надали приміщенням, забезпечили технікою.
Потреба у функціонуванні поліцейської станції у Колиндянах назріла давно, адже деякі села, що об’єдналися в територіальну громаду, заходиться за майже двадцять кілометрів від районного центру.

Голова територіальної громади Роман Клапків запевнив, що дбатиме, аби правоохоронцям працювалося комфортно, адже люди довіряють їм найцінніше –  майно та безпеку. Від поліцейських вимагатимуть сумлінного виконання службових обов’язків.

 « повернутися до списку новин