Колиндянська громада
Тернопільська область, Чортківський район

Оголошення

                       

ОГОЛОШЕННЯ

про вакантну посаду сімейного лікаря (лікаря терапевта)

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Колиндянської сільської ради Чортківського району Тернопільської області» запрошує на постійну роботу сімейного лікаря (лікаря терапевта) за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина».

Основні вимоги: вища медична освіта, порядність, бажання працювати.

Місце роботи:

  1. Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини с.Колиндяни, (Тернопільська область, Чортківський район, с.Колиндяни, вул.Здоровя, 11), 1 посада.

Гарантії: конкурентна заробітна плата 

На Вас також чекає дружній та кваліфікований колектив.

 

 

 

  ШАНОВНІ    ЖИТЕЛІ   ГРОМАДИ!

Відповідно  до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та розпорядження голови обласної державної  адміністрації  від 07.03.2018 року № 172-од «Про організацію  та проведення в області у 2018 році  щорічної    всеукраїнської  акції « За  чисте  довкілля» згідно рішення виконавчого комітету № 18  від 29.03.2018 року  та Правил  благоустрою території  Колиндянської  сільської ради    було вирішено провести    в  Колиндянській громаді   місячник  з благоустрою  та озеленення  населених пунктів   з 01 квітня 2018 року  по 01  травня 2018 року . Запрошуємо всіх жителів громади, організації та установи всіх форм власності на території громади та приватних  підприємців приєднатися до приведення в належний санітарний та естетичний стан  територію домогосподарств та прилеглих   територій.