Колиндянська громада
Тернопільська область, Чортківський район

Протокол №2

 

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 

Рішення

 

від ­­ 27   лютого    2020  року                                                                   №   5             

 Про підсумки  розгляду звернень  громадян, що надійшли до   Колиндянської сільської ради  упродовж     2019  року.

Керуючись  частини 1 статті 38, статтею 50 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні«,  заслухавши та обговоривши звіт  сільського голови   про роботу зі зверненнями громадян у виконкомі сільської ради за 2019 рік, проаналізувавши стан справ щодо виконання Закону України «Про звернення громадян», виконавчий комітет сільської ради відмічає,  про те  що  з метою безумовного виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008“ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування   конституційного  права  на   звернення   до органів державної влади та органів місцевого самоврядування ”, постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 року №630 « Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади» та керуючись пунктом “б” підпункту 1 статті 38 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, виконавчий комітет  Колиндянської   сільської  ради:

 

В И Р І Ш И В:

1.Довідку про підсумки роботи за  2019 рік щодо розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті  взяти до відома (додається).         

2. Роботу із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Колиндянської сільської ради  оцінити як таку, що відповідає вимогам, установленим законодавством.

3.  Посилити персональну  відповідальність   начальників відділів сільської ради на належну організацію роботи із зверненнями громадян  та вирішення порушення у них питань згідно статті 20  із ЗУ « Про звернення громадян».

  З цією метою:

 - продовжувати роботу щодо забезпечення реалізації конституційного права громадян на письмове звернення та на особистий прийом;

-   задовольняти законні права і інтереси громадян;

-  посилити увагу до вирішення проблем,з якими звертаються учасники  бойових дій, інваліди та інші непрацездатні особи,а також особи ,що постраждали від аварії по ЧАЕС ,багатодітні сім'ї,одинокі матері,учасники АТО та інші громадяни ,які потребують соціального захисту та підримки.

 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  сільського   голову.

   Сільський голова                                                                  Роман  КЛАПКІВ 

 

                

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 

 

від ­­  27   лютого     2020 року                                                                   №  6

 

 Про обмеження комерційного використання одноразових поліетиленових пакетів у торгових мережах  та   про відмову від поліетилену та пластику . Метою такого рішення є збереження безпечного для існування живої і неживої природи навколишнього середовища, захисту життя і здоров’я населення від негативного впливу, зумовленого забрудненням навколишнього природного середовища та збереженням довкілля. Розглянувши  звернення  депутата  сільської ради Середи Світлани Романівни і жителів села  Великі Чорнокінці, відповідно  ЗУ» Про  місцеве самоврядування»,ЗУ « Про відходи»

 Виконавчий комітет Колиндянської сільської ради

Вирішив:

1.Рекомендувати суб’єктам господарювання у сфері торгівлі, пропонувати покупцям альтернативу використанню одноразових поліетиленових пакетів — паперові пакети, багаторазові торбини тощо.

2.  Розробити Програму лояльності до споживачів щодо заохочення використання багаторазової тари.

3. Оганізовувати інформаційно-просвітницьку роботу у школах та дошкільних закладах щодо негативного впливу поліетилену, пластику.

4. Створити умови для  ефективного сортування   побутових  відходів.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  директора КП «Райгород».

 

 Сільський  голова                                            Роман     КЛАПКІВ

           

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 

Рішення   

 

27  лютого  2020 р                                                                                № 7

 

 

 

Про звіт директора комунального підприємства « Райгород» Колиндянської  сільської ради .

 

 

Керуючись ст. ст. 17, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши звіт директора КП« Райгород» Колиндянської  сільської ради  Чортківського  району   Тернопільської області.

 Виконавчий комітет Колиндянської сільської ради

Вирішив:

 

 

ВИРІШИЛА:

  1. Звіт директора комунального підприємства «Райгорд» Колиндянської сільської ради   Тернопільської області  Хаба М.І.взяти до відома.
  2. Керівнику комунального підприємства «Райгород» забезпечити реалізацію вимог чинного законодавства в галузі  комунального господарства.

3.Комунальному  підприємству « Райгород» Колиндянської сільської ради  такі виконати роботи  з:

  • благоустрою та впорядкування прибудинкових територій,вулиць,тротуарів,кладовищ;
  • впорядкування  автобусних зупинок на дорогах загального  користування;
  • висадки  нових лісових насаджень.

         4.Забезпечити виконання доручень сільського голови, рішень ради та рішень виконавчого комітету сільської  ради.

 

 

Сільський  голова                                                                     Роман   Клапків

 

           

 

               

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 

Рішення

 

від ­­  27  лютого       2020  року                                                                   № 8

 

 

Про зміну  поштової   адреси на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами, який належить гр..    Василик  Петру  Петровичу.

 

         Розглянувши заяву  гр.     Василик  Петра Петровича   жителя села   Колиндяни керуючись ст. 30, 31  Закону України «Про місцеве самоврядування України» .

 

 В И Р І Ш И В:

   1. Змінити поштову адресу  на житловий  будинок, з господарськими будівлями та спорудами, який належить гр..     Василик  Петру  Петровичу з вулиці   Будьонного,36 на вулицю    Завал,36 в селі  Колиндяни.

  2. Доручити  сектору    державної  реєстрації   Чортківської РДА  зареєструвати житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами   по вулиці   Завал,36 в селі Колиндяни  з видачею свідоцтва про право власності .

 

3.  Копію  цього рішення направити в   сектор державної  реєстрації Чортківської РДА  та громадянину   Василик   Петру   Петровичу.  

 Сільський голова                                                               Роман  КЛАПКІВ

           

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 

Рішення

 

від ­­  27  лютого      2020 року                                                                   № 9

 

 

Про присвоєння  поштової   адреси на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами, який належить гр..   Вергун  Володимиру  Ярославовичу.

 

         Розглянувши заяву  гр.    Вергун  Володимира Ярославовича жителя села   Давидківці керуючись ст. 30, 31  Закону України «Про місцеве самоврядування України» .

 

 В И Р І Ш И В:

   1. Присвоїти поштову адресу  на житловий  будинок, з господарськими будівлями та спорудами, який належить гр..   Вергун  Володимиру  Ярославовичу, що розташований    по вулиці   Першотравнева,15 в селі   Давидківці  Чортківського  району   Тернопільської області.

    2. Доручити  сектору    державної  реєстрації   Чортківської РДА  зареєструвати житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами   по вулиці    Першотравнева ,15 в селі  Давидківці  з видачею свідоцтва про право власності .

 

3.  Копію  цього рішення направити в   сектор державної  реєстрації Чортківської РДА  та громадянину    Вергун  Володимиру  Ярославовичу.  

 

Сільський голова                                                               Роман   КЛАПКІВ

 

           

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 

Рішення

 

від ­­  27    лютого      2020 року.                                                                  № 10

 

                                                                                    

Про погодження  проведення проектно-вишукувальних та будівельно- монтажних робіт    на прокладання  (ВОЛЗ)  ТзОВ « БІТТЕРНЕТ»  на території  Колиндянської сільської ради.

 

Згідно з комплексною програмою створення єдиної національної системи зв’язку України, для забезпечення населення високошвидкісним інтернетом – зв’язком за допомогою прокладання волоконно-оптичної лінії зв’язку (ВОЛЗ) ТзОВ «  БІТТЕРНЕТ», як надавача послуг доступу до мережі інтернет,  а також керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет  Колиндянської  сільської ради

вирішив:

  1. Надати дозвіл на проведення проектно-вишукувальних та будівельно-монтажних робіт з прокладання волоконно-оптичної лінії зв’язку на території сільської ради а саме траси прокладання ВОК ділянка с.Колиндяни за умов дотримання чинного законодавства та погодження вищезазначених видів робіт з відповідними управліннями та установами.
  2. Встановлення додаткових опор для прокладання волоконно-оптичної лінії зв’язку на території сільської ради повинно проводитися ТОВ

«БІТТЕРНЕТ» за умов попереднього погодження з сільською радою щодо виділення земельних ділянок під опори та згідно з наявною проектною документацією затвердженою в установленому порядку.

  1.  Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.  

Сільський голова                                                                  Роман  КЛАПКІВ  

 

 

 

           

 

 

 

 

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 

Рішення

 

від ­­  27    лютого      2020  року                                                                   № 11

 

                                                                                    

    Про зміну поштової   адреси на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами, який  належить гр..    Литвиненко   Надії   Франківні та  Слободецькій  Іванні  Петрівні.  

 

   Відповідно до підпункту  10 пункту «б»  статті 30 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні« , розглянувши заяви Литвиненко  Надії  Франківни, Слободецької  Іванни Петрівни     про зміну поштової адреси   на житловий  будинок з господарськими будівлями та спорудами,   що належить їм на основі правовстановлюючих документів.

Виконавчий комітет  Колиндянської сільської ради 

   ВИРІШИВ:

            

1. Змінити поштову адресу на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами , який належить ½ частини   гр. Литвиненко  Надії Франківні  та ½ частини   Слободецькій  Іванні Петрівні   з  вулиці    Будьонного, 21  на    вулицю  Нова,1 в  селі Колиндяни,  що належать їм на основі правовстановлюючих документів.

 

2. Доручити  сектору    державної  реєстрації   Чортківської РДА  зареєструвати житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами в селі Колиндяни    по вул.. Нова,1    з видачею свідоцтва про право власності  ½ частини   гр. Литвиненко  Надії Франківні  та ½ частини   Слободецькій  Іванні Петрівні.

 

3.  Копію  цього рішення направити в   сектор державної реєстрації Чортківської РДА  та громадянкам   Литвиненко  Надії  Франківні,  Слободецькій  Іванні Петрівні.

 

Сільський голова:                                                                  Роман   КЛАПКІВ