Колиндянська громада
Тернопільська область, Чортківський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Протокол №5

 

           

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 

Рішення

 

від ­­  30  липня    2020 року                                                                   № 25

 

Про   стан виконання делегованих повноважень в сфері соціального захисту населення.

Відповідно статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  заслухавши інформацію  спеціаліста  І категорії  Колиндянської сільської ради  Елькснін  Марії  про стан  виконання делегованих повноважень в сфері соціального захисту населення відповідно ст.34 виконання  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет сільської ради   в и р і ш и в:

1. Інформацію  спеціаліста  І категорії  сільської ради  Елькснін Марії про стан  виконання делегованих повноважень в сфері соціального захисту населення відповідно ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  взяти до відома (додається).

2.  Спеціалісту  сільської ради:

2.1. Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо змісту соціальних послуг у вирішенні складних життєвих ситуацій та місць їх отримання.

2.2. Постійно проводити роботу по виявленню одиноких та одиноко проживаючих  непрацездатних  громадян, пенсіонерів та інвалідів, які потребують соціального обслуговування.

2.3. Проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо надання допомоги  в оформленні житлових субсидій.  

3. Рекомендувати соціальним  працівникам  Чортківського  територіального центру по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян,  які працюють на території сільської ради   регулярно  відвідувати  одиноких  перестарілих  громадян,   уважніше  прислухатись  до  їхніх  скарг  і  пропозицій.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  сільського  голову.

 

 

 

Сільський голова                                           Роман  КЛАПКІВ

 

 

 Додаток № 1

                                                                                            до рішення  виконавчого комітету  №25

                                                                                                від 30.07.2020 року.

 

 Інформація  про   стан   делегованих  повноважень   у  сфері   соціального захисту   населення за період 2019 року та до 01.07.2020  по  Колиндянській сільській раді

 

 

 

Протягом   2019  та станом на 01.07.2020     прийнято 927 заяв про призначення  усіх видів      соціальнихдопомог, компесацій, субсидій та пільг, а семе :

 

  1. Заяв про призначення    житловихсубсидій для відшкодуваннявитрат на оплату житлово-комунальнихїпослуг, на придбання  скрапленого газу, твердого та рідкого пічного   побутового    палива, в т.ч.

- село Великі Чорнокінці – 130; + 4 на твердепаливо

- село Давидківці -111: +   5  натв.п.

- село Колиндяни – 254; + 6 на тв.п.

- село Тарнавка – 45; + 2 на тв.п.

- село Малі Чорнокінці-  52:  +4  на тв.п.

- село Чорнокінецька Воля – 35; +  4 на тв.п..

Разом  :627 + 25 на тв.п. + 652

  1. Заяви про призначення усіх     видів соціальних    допомог (допомога малозабезпеченим  сім»ям) , в т.ч.:

 

     - село ВеликіЧорнокінці – 28;

      - село Давидківці -10:

      - село Колиндяни – 18;

      - село Тарнавка – 2;

      - село МаліЧорнокінці-  9:

        - село Чорнокінецька Воля – 8.

Разом  :     75

  1.   Заяви про призначення усіх видів     соціальних допомог  (догляд за особоами , які  досягли 80 років та інваліди 1 групи), в т.ч.:

 

    - село  ВеликіЧорнокінці – 68;

     - село Давидківці -24:

      - село  Колиндяни – 52;

      - село Тарнавка – 28;

      - село МаліЧорнокінці-  18:

      - село Чорнокінецька Воля – 10.

Разом: 200

Від   управління   соціального захисту  населенняЧортківської РДА отримано 1300 (одна тисяча  триста)  повідомлень про надання  субсидій в жовтні -  листопаді 2019 – 700 (сімсот) повідомлень, в травні  2020 року – 600 (шістсот) повідомлень.

В тому  числ вв.о.старостами, старостою села Давидківці, уповноваженою особою Колиндянської  сільської  ради згідно  погосподарських  книг за 2016-  2020 роки написано довідок  про склад  сім»ї  на  заявників про призначення усіх видів соціальних допомог.

Колиндянська  сільська рада приймала участь в програмі «пілотський проект» і отримали від Міністерства соціальної політики комп»ютерну      техніку ( комп»ютер, ноутбук та два принтери) та програму на складання та обчислення всіх     видів соціальних  допомог.  Рішенням  сільської ради від   липня 2020 року  нашій сільській  раді утворено відділ    соціального  захисту населення          Колиндянської      сільської ради.

При призначенні     субсидії на опалювальнийперіод 2019-2020 населення  громади  отримали компенсацію в грошовій      формі через АТ «Ощадбанк» та поштових     відділеннях.

 

   Проведено відкоригування    коректності даних    пільговиків в зв»язку з змінами у складі сім»ї пільговиків та подовженням   терміну дії    посвідчень   багатодітним  сім»ям у зв»язку з навчанням  повнолітніх      дітей на денній формі     навчання – 2 (дві)  сім»ї.

22 липня 2020 року КабінетМіністрівУкраїни  прийняв  Постанову за №632 про Деякі питання виплати  державної  соціальної допомоги, в якій чітко вказано, які види соціальної допомоги  будуть надаватися для громадян нашої держави з 01  серпня 2020 року. Доводжу до відома всіх присутніх, що новим в Постанові є те, що нашим громадянам, які будуть звертатися в управління праці і соціального захисту населення за призначенням допомоги не потрібно буде довідок про склад  сім»ї, довідок про користування земельними ділянками, довідок про доходи, довідок про орендну  плату за земельну ділянку, яка здана в оренду, довідок про отримання аліментів, вся інформація буде надходити на запит управління від ДПІ.

Для   громадян, які мали поновляти допомоги у квітні, травні, червні, липні та серпні 2020 року необхідно буде здати нову заяву про призначення того чи іншого виду допомоги та декларацію у серпні місяці 2020 року.

 Також відповідно до цієї Постанови КМУ з 01 вересня 2020 року від населення  громади допомога прийматися управлінням не буде, тільки від уповноваженої особи громади.

 

Станом на 01.07.2020 на території  сільської ради проживає44 (сорок чотири)  багатодітні  сім»ї , в яких  проживає 149 (сто сорок дев»ять) дітей

 

 За 2020 ріксільська рада видала 3 (три) посвідчення длябатьківбагатодітнихсімей , та 8 (вісім) посвідчень для дітей , якіпроживають у багатодітнихсім»ях.

 

   В 2019 -2020   роках  управління  соціального захисту  населення та сільською радою села Колиндяни провели обстеження  матеріально- побутових умов сімей, про , що складено відповідні  акти , в т.ч.:

    за 2019  рік – 115;

    за 2020 рік – 55. 

В Колиндянській б’єднаній територіальній  громаді  працює 8( вісім)  соціальних  робітників, якіобслуговують 93 (дев»яносто три) підопічних на підставі медичного висновку та даних картокіндивідуальних потреб, безоплатно надають різні    види соціальних послуг   згідно Державного стандарту догляду вдома (Наказ МіністерствасоціальноїполітикиУкраїни 13.11.2013 № 760) відповідно затверджених графіків роботи та індивідуальних планів надання соціальної послуги з догляду вдома, а саме:

• допомога у веденні домашнього  господарства – закупівля та доставка продуктів харчування, ліків та інших товарів, приготуванні їжі, прибирання житла, прання, допомога в самообслуговуванні;
• в обробітку
земельної ділянки, але не більше 0,02 га;
• оформлення
документів, внесення платежів за житлово-комунальні послуги;
• виклик
лікаря, надання допомоги в проведенні періодичних медичних оглядів та госпіталізації, відвідування хворих у закладах охорони здоров’я;
• виконання
різних видів дрібних ремонтних робіт у приміщенні;
• надання
інформації з питань соціального захисту  населення та ін.

 

Секретар   виконавчого  комітету                            Оксана   ВОЛОЩУК

           

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 

Рішення

 

від ­­  30 липня     2020 року                                                                   № 26

 

         Про відзначення на території Колиндянської сільської ради  29-річниці незалежності України та Дня Прапора України.

 

 

 

З метою виконання розпорядження  голови  районної державної адміністрації     « Про відзначення в районі  29-ї річниці незалежності  України та Дня Державного Прапора України» керуючись статтею 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"з метою  утвердження у громадян патріотизму та гордості за свою державу,звитяги українського народу у боротьбі за волю і незалежність, виконавчий комітет сільської ради.

 

ВИРІШИВ:

 

 

1. Утворити організаційний комітет з підготовки  та відзначення в районі 29 річниці незалежності України  та Дня  Державного Прапора України у складі згідно додатком №1.

 

2. Затвердити заходи  з підготовки та відзначення в громаді 29 річниці  незалежності України  та Дня  Державного Прапора України у складі згідно додатком  №2.

 

3.  Контроль за виконанням  даного рішення  покласти на  в.о  начальника відділу культури, туризму та релігій.

 

Сільський   голова                                                                Роман   КЛАПКІВ

                                                                                                 Додаток №1 до рішення

                                                                                                  № 25   від  30 липня 2020 р

 

 

                 Склад  організаційного  комітету з підготовки  та відзначення в громаді 29 річниці             незалежності України  та Дня  Державного Прапора України

 

 

 

 

 Клапків  Роман Петрович                       сільський голова

                                                                                                                                           

 

             Савків  С.С.                                              в.о начальника  культури,туризму та релігій

                                              

 

 

Яніцька О.К.                                            в.о. старости села Малі Чорнокінці

 

 

Фрайнд М.Я.                                           в.о. старости села Великі Чорнокінці

 

 

 Клапків Н.Я.                                          в.о старости Чорнокінецька Воля

 

 

Лісовий М.П.                                           в.о.старости   села Тарнавка

 Шиптицький  В.К.                                    староста   села Давидківці

   

Хаба  М.І.                                              директор  КП « Райгород»

 

 

 

Секретар виконавчого комітету                                               Оксана  ВОЛОЩУК

 

 

                                                                                   Додаток  № 2 до рішення № 26

                                                                                    від  30.07.2020 року

 

 

        Заходи  з підготовки та відзначення в громаді 29 –ї річниці  незалежності України  та Дня       Державного Прапора України.

 

 

1.Провести  День  інформації « Україно, моя  Україна , ти  для мене   струна  золота» а також  онлайн  виставку « Свобода держави  на щастя народу» та « Україно  моя, я для тебе на світі живу».

2.  Провести  віртуальні дитячі вікторини « Прапор України повіває, синьо- жовтим златом сяє та « Україна – серцю рідна«.

 3.Організувати  упорядкування об’єктів культурної спадщини,пам’ятників,покладання квітів до пам’ятників та місць поховань борців за незалежність.

 

3. Провести  в населених пунктах  громади  церемонію урочистого підняття Державного Прапора  України.

 

4. Провести комплекс робіт з благоустрою сіл громади.

 

5. У  бібліотеках оформити  історичний хроноскоп «Прапор  миру, вірності  і волі», книжковий колаж « Є найсвятіше слово на землі, одне високе - Україна».

 

6.  Запропонувати релігійним організаціям  провести в церквах  сіл   молебень за Україну та український народ.

 

 Секретар виконавчого комітету                                   Оксана   ВОЛОЩУК

           

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 

Рішення

 

від ­­   30    липня  2020  року                                                                   №  27

 

                                                                                                         

    Про  зміну  поштової   адреси на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами, який  належить гр..  Дидак  Світлані Романівні.  

 

   Відповідно до підпункту  10 пункту «б»  статті 30 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні«, розглянувши заяву Дидак Світлани  Романівни  про  зміну   поштової адреси  на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами, що належить її  на основі правовстановлюючих документів.

Виконавчий комітет  Колиндянської сільської ради 

   ВИРІШИВ:

            

1.Змінити  поштову адресу на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами, який належить  гр. Дидак  Світлані  Романівні   в  селі    Колиндяни   з вулиці  Ковпака,9 на  вулицю  Тиха,9,  що належить її  на основі правовстановлюючих документів.

 

2. Доручити  сектору    державної  реєстрації   Чортківської РДА  зареєструвати житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами в селі   Колиндяни   по вул.  Тиха,9 з видачею свідоцтва про право власності.

 

3.  Копію  цього рішення направити в   сектор державної реєстрації    Чортківської РДА  та громадянці  Дидак  Світлані  Романівні.

 

 

 

Сільський голова                                                                  Роман  КЛАПКІВ  

 

            

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 

Рішення

 

від ­­   30    липня  2020  року                                                                   № 28

 

                                                                                                         

    Про  зміну  поштової   адреси на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами, який  належить гр..   Кузь Марії Ярославівні та   Кузь  Богдану   Степановичу.  

 

   Відповідно до підпункту  10 пункту «б»  статті 30 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні«, розглянувши заяви  Кузь Марії Ярославівни та Кузь Богдана Степановича  про  зміну   поштової адреси  на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами,що належить їм  на основі правовстановлюючих документів.

Виконавчий комітет  Колиндянської сільської ради 

   ВИРІШИВ:

            

1.Змінити  поштову адресу на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами, який належить  гр. ½ частини житлового будинку з відповідною частиною господарських будівель та споруд, який належить  гр.  Кузь Марії  Ярославівні та ½ частини житлового будинку з відповідною частиною господарських будівель та споруд,,який  належить  Кузь Богдану  Степановичу, що  розташований    в  селі    Колиндяни   з вулиці   Будьоного,54  на  вулицю  Шкільна, 54 ,  що належить їм  на основі правовстановлюючих документів.

 

2. Доручити  сектору    державної  реєстрації   Чортківської РДА  зареєструвати житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами в селі   Колиндяни   по вул.  Шкільна,54 з видачею свідоцтва про право власності.

 

3.  Копію  цього рішення направити в   сектор державної реєстрації Чортківської РДА  та громадянам  Кузь Марії Ярославівні та   Кузь  Богдану   Степановичу.

 

 

 

Сільський голова                                                                  Роман  КЛАПКІВ  

            

 

           

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 

Рішення

 

від ­­   30    липня  2020  року.                                                                   №  29

 

                                                                                                         

    Про  присвоєння  поштової   адреси на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами, який  належить гр..   Герчак  Богдану Адамовичу, Герчак  Ярославі     Іванівні, Мазур  Вірі Богданівні, Герчак  Євгену  Богдановичу. 

 

   Відповідно до підпункту  10 пункту «б»  статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні«, розглянувши заяви   Герчак Богдана Адамовича, Герчак  Ярослави Іванівни, Мазур Віри Богданівни, Герчак Євгена Богдановича   про  присвоєння   поштової адреси  на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами,що належить їм  на основі правовстановлюючих документів.

Виконавчий комітет  Колиндянської сільської ради 

   ВИРІШИВ:

            

1.Присвоїти   поштову адресу на ¼ частини  житлового будинку  з господарськими будівлями та спорудами, який належить   Герчак Богдану Адамовичу,  1/4 частини житлового будинку з господарськими  будівлями  та спорудами, який належить  Герчак Ярославі Іванівні, на ¼ частини  житлового будинку  з господарськими будівлями та спорудами, який належить    Мазур Вірі  Богданівні,   на ¼ частини  житлового будинку  з господарськими будівлями та спорудами, який належить    Герчак Євгену Богдановичу,    що розташований    в  селі    Давидківці   по  вулиці    Гагаріна,40, що належить їм  на основі правовстановлюючих документів.

 

2. Доручити  сектору    державної  реєстрації   Чортківської РДА  зареєструвати житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами в селі    Давидківці   по вул. Гагаріна,40 з видачею свідоцтва про право власності.

 

3.  Копію  цього рішення направити в   сектор державної реєстрації Чортківської РДА  та громадянам  Герчак  Богдану Адамовичу, Герчак  Ярославі Іванівні, Мазур  Вірі Богданівні, Герчак  Євгену  Богдановичу. 

 .

 

 

 

Сільський голова                                                                  Роман  КЛАПКІВ  

 

           

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 

Рішення

 

від ­­   30    липня  2020  року                                                                   №  30

 

                                                                                                         

    Про  зміну  поштової   адреси на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами, який  належить гр..  Білінському  Атаназію Ярославовичу.  

 

   Відповідно до підпункту  10 пункту «б»  статті 30 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні«, розглянувши заяву  Білінського Атаназія Ярославовича  про  зміну   поштової адреси  на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами,що належить  йому  на основі правовстановлюючих документів.

Виконавчий комітет  Колиндянської сільської ради 

   ВИРІШИВ:

            

1.Змінити  поштову адресу на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами, який належить  гр.  Білінському  Атаназію Ярославовичу   в  селі    Колиндяни   з вулиці  Будьоного, 52 на  вулицю Шкільна, 52,  що належить йому  на основі правовстановлюючих документів.

 

2. Доручити  сектору    державної  реєстрації   Чортківської РДА  зареєструвати житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами в селі   Колиндяни   по вул.  Шкільна,52 з видачею свідоцтва про право власності.

 

3.  Копію  цього рішення направити в   сектор державної реєстрації Чортківської РДА  та громадянину  Білінському    Атаназію    Ярославовичу.

 

 

 

Сільський голова                                                                  Роман  КЛАПКІВ  

 

           

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 

Рішення

 

від ­­   30    липня  2020  року                                                                   №  31

 

                                                                                                         

    Про  присвоєння  поштової   адреси на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами, який  належить гр..    Боднарук  Богдану   Ярославовичу.

 

   Відповідно до підпункту  10 пункту «б»  статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні«, розглянувши заяву  Боднарук  Богдана Ярославовича  про  присвоєння   поштової адреси  на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами,що належить йому   на основі правовстановлюючих документів.

Виконавчий комітет  Колиндянської сільської ради 

   ВИРІШИВ:

            

1.Присвоїти   поштову адресу на житловий  будинок  з господарськими будівлями та спорудами, який належить   Боднарук  Богдану Ярославовичу,  що розташований    в  селі  Давидківці по  вулиці Першотравнева,32, що належить йому  на основі правовстановлюючих документів.

 

2. Доручити  сектору    державної  реєстрації   Чортківської РДА  зареєструвати житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами в селі    Давидківці   по вул. Першотравнева,32  з видачею свідоцтва про право власності.

 

3.  Копію  цього рішення направити в   сектор державної реєстрації Чортківської РДА  та громадянину  Боднарук  Богдану Ярославовичу.

 

 

 

Сільський голова                                                                  Роман  КЛАПКІВ  

 

           

 

           

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 

Рішення

 

від ­­   30    липня  2020  року                                                                   №  32

 

                                                                                                         

    Про  присвоєння  поштової   адреси на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами, який  належить гр..     Леньків  Василю Михайловичу.

 

   Відповідно до підпункту  10 пункту «б»  статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні«, розглянувши заяву  Леньків  Василя  Михайловича   про  присвоєння   поштової адреси  на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами,що належить йому   на основі правовстановлюючих документів.

Виконавчий комітет  Колиндянської сільської ради 

   ВИРІШИВ:

            

1.Присвоїти   поштову адресу на житловий  будинок  з господарськими будівлями та спорудами, який належить    Леньків  Василю  Михайловичу,  що розташований    в  селі   Колиндяни  по  вулиці  Заводська,14 А, що належить йому  на основі правовстановлюючих документів.

 

2. Доручити  сектору    державної  реєстрації   Чортківської РДА  зареєструвати житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами в селі   Колиндяни   по вул.  Заводська,14 А  з видачею свідоцтва про право власності.

 

3.  Копію  цього рішення направити в   сектор державної реєстрації Чортківської РДА  та громадянину   Леньків  Василю Михайловичу.

 

Сільський голова                                                                  Роман  КЛАПКІВ  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь