Колиндянська громада
Тернопільська область, Чортківський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Потокол № 5

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 

Рішення

 

від ­­  30   травня   2019 року                                                                   № 35

 

                                                                                                         

    Про  присвоєння  поштової   адреси на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами, який  належить гр..    Явному  Івану  Михайловичу.  

 

   Відповідно до підпункту  10 пункту «б»  статті 30 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні«, розглянувши заяву      Явного  Івана Михайловича  про  присвоєння  поштової адреси    в селі   Колиндяни, що належить йому  на основі правовстановлюючих документів .

Виконавчий комітет  Колиндянської сільської ради 

   ВИРІШИВ :

            

1.  Присвоїти поштову адресу на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами, який належить  гр.   Явному  Івану  Михайловичу       в  селі   Колиндяни   по вулиці  Зарічна ,3,  що належать йому  на основі правовстановлюючих документів.

 

2. Доручити  сектору    державної  реєстрації   Чортківської РДА  зареєструвати житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами в селі   Колиндяни   по вул.     Зарічна,3   з видачею свідоцтва про право власності.

 

3.  Копію  цього рішення направити в   сектор державної реєстрації Чортківської РДА  та громадянину  Явному  Івану Михайловичу.

 

 

 

Сільський голова                                                                  Роман  КЛАПКІВ  

 

           

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 

Рішення

 

від ­­  30   травня   2019 року                                                                   № 36

 

                                                                                                         

    Про  присвоєння  поштової   адреси на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами, який  належить гр..    Кушнір Степану Степановичу.  

 

   Відповідно до підпункту  10 пункту «б»  статті 30 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні«, розглянувши заяву     Кушнір Степану  Степановичу  про  присвоєння  поштової адреси    в селі    Чорнокінецька  Воля, що належить йому  на основі правовстановлюючих документів .

Виконавчий комітет  Колиндянської сільської ради 

   ВИРІШИВ :

            

1.  Присвоїти поштову адресу на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами, який належить  гр.   Кушнір  Степану Степановичу       в  селі    Чорнокінецька Воля   по вулиці  Клин ,7,  що належать йому  на основі правовстановлюючих документів.

 

2. Доручити  сектору    державної  реєстрації   Чортківської РДА  зареєструвати житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами в селі    Чорнокінецька Воля   по вул.  Клин,7   з видачею свідоцтва про право власності.

 

3.  Копію  цього рішення направити в   сектор державної реєстрації Чортківської РДА  та громадянину   Кушнір Степану Степановичу.

 

 

 

Сільський голова                                                                  Роман  КЛАПКІВ  

                                                          

 

 

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

48552 Тернопільська обл., Чортківський район, с. Колиндяни

вул. Грушевського 93 ,тел. 5-55-31 ,ел. адреса 04393775@mail.gov.ua 

 

Рішення

від ­­   30      травня     2019 року                                                                   №  37

Про затвердження робочого проекту « Капітальний  ремонт  будівлі закладу  дошкільної освіти  «Барвінок» (перепланування приміщень) в с. Давидківці    Чортківського району  Тернопільської  області »   (коригування).

 

     Відповідно до пункту 4  Порядку  та умов  надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаним територіальним громадам,  затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня  2016 року № 200 »Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад»  та відповідно до змін,що вносяться Порядку  та умов  надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаним територіальним громадам,  затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 07  червня   2017 № 410,   та згідно Постанови  КМУ № 242  від 04.04.2018 року   «  Про  внесення змін до  Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури  об’єднаних територіальних   громад, згідно Постанови  КМУ № 256  від 27.03.2019 року   «Про  внесення змін до  Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури  об’єднаних територіальних   громад» та   керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,розглянувши та обговоривши питання щодо необхідності     капітального  ремонту   будівлі  закладу  дошкільної освіти  «Барвінок»  с. Давидківці    Чортківського району  Тернопільської  області ;  виконавчий комітет

 

ВИРІШИВ:

 

Затвердити робочий проект  «Капітальний  ремонт будівлі   закладу  дошкільної освіти  «Барвінок»( перепланування  приміщень) в с. Давидківці    Чортківського району  Тернопільської  області»(коригування)  з  такими техніко-економічними показниками :

  • загальна кошторисна вартість                                              1 751,5818   тис.грн

Сільський голова                                                                                        Роман  КЛАПКІВ

 

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

48552 Тернопільська обл., Чортківський район, с. Колиндяни

вул. Грушевського 93 ,тел. 5-55-31 ,ел. адреса 04393775@mail.gov.ua 

 

Рішення

від ­­   30      травня     2019 року                                                                   №  38

Про затвердження робочого проекту «Реконструкція  амбулаторії  загальної медицини  за адресою вул. Здоров'я,11 в с. Колиндяни Чортківського району Тернопільської  області »   (Коригування  кошторисної  документації в цінах 2019 року).

     Відповідно до пункту 4  Порядку  та умов  надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаним територіальним громадам,  затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня  2016 року № 200 »Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад»  та відповідно до змін,що вносяться Порядку  та умов  надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаним територіальним громадам,  затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 07  червня   2017 № 410,   та згідно Постанови  КМУ № 242  від 04.04.2018 року   «  Про  внесення змін до  Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури  об’єднаних територіальних   громад, згідно Постанови  КМУ № 256  від 27.03.2019 року   «Про  внесення змін до  Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури  об’єднаних територіальних   громад» та   керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,розглянувши та обговоривши питання щодо необхідності  реконструкції  амбулаторії  загальної медицини  за адресою вул. Здоров'я,11 в с. Колиндяни Чортківського  району Тернопільської  області ;  виконавчий комітет

 

ВИРІШИВ:

Затвердити робочий проект  «Реконструкція  амбулаторії  загальної медицини  за адресою вул. Здоров'я,11 в с. Колиндяни Чортківського району Тернопільської  області» (Коригування  кошторисної  документації в цінах 2018 року).

   з  такими техніко-економічними показниками :

  • загальна кошторисна вартість                                             524,800        тис.грн

Сільський голова                                                                                        Роман  КЛАПКІВ

 

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

48552 Тернопільська обл., Чортківський район, с. Колиндяни

вул. Грушевського 93 ,тел. 5-55-31 ,ел. адреса 04393775@mail.gov.ua 

 

Рішення

від ­­   30      травня     2019 року                                                                   №  39

Про затвердження робочого проекту «Реконструкція  Колиндянської  ЗОШ І-ІІІ ступенів  Колиндянської сільської ради по вул. Грушевського,99 в с. Колиндяни  Чортківського району Тернопільської  області » .

     Відповідно до пункту 4  Порядку  та умов  надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаним територіальним громадам,  затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня  2016 року № 200 »Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад»  та відповідно до змін,що вносяться Порядку  та умов  надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаним територіальним громадам,  затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 07  червня   2017 № 410,   та згідно Постанови  КМУ № 242  від 04.04.2018 року   «  Про  внесення змін до  Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури  об’єднаних територіальних   громад, згідно Постанови  КМУ № 256  від 27.03.2019 року   «Про  внесення змін до  Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури  об’єднаних територіальних   громад» та   керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,розглянувши та обговоривши питання щодо необхідності реконструкції  Колиндянської  ЗОШ І-ІІІ ступенів  Колиндянської сільської ради по вул. Грушевського,99 в с. Колиндяни  Чортківського району Тернопільської  області»

   виконавчий комітет

 

ВИРІШИВ:

Затвердити робочий проект «Реконструкція  Колиндянської  ЗОШ І-ІІІ ступенів  Колиндянської сільської ради по вул. Грушевського,99 в с. Колиндяни  Чортківського району Тернопільської  області »

 

   з  такими техніко-економічними показниками :

  • загальна кошторисна вартість                                             295,053        тис.грн

 

Сільський голова                                                                                        Роман  КЛАПКІВ

 

 

 

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

48552 Тернопільська обл., Чортківський район, с. Колиндяни

вул. Грушевського 93 ,тел. 5-55-31 ,ел. адреса 04393775@mail.gov.ua 

 

Рішення

від ­­   30      травня     2019 року                                                                   №  40

Про затвердження робочого проекту «Капітальний  ремонт  та гідрохімічне очищення системи  опалення  будівлі Великочорнокінецької загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,  за адресою:  Тернопільська  область,   Чортківський  район, с.Великі Чорнокінці»

     Відповідно до пункту 4  Порядку  та умов  надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаним територіальним громадам,  затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня  2016 року № 200 »Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад»  та відповідно до змін,що вносяться Порядку  та умов  надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаним територіальним громадам,  затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 07  червня   2017 № 410,   та згідно Постанови  КМУ № 242  від 04.04.2018 року   «  Про  внесення змін до  Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури  об’єднаних територіальних   громад, згідно Постанови  КМУ № 256  від 27.03.2019 року   «Про  внесення змін до  Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури  об’єднаних територіальних   громад» та   керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,розглянувши та обговоривши питання щодо необхідності капітального  ремонту  та гідрохімічного очищення системи  опалення  будівлі Великочорнокінецької загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,  за адресою:  Тернопільська  область,   Чортківський  район, с.Великі Чорнокінці» ; виконавчий комітет

 

ВИРІШИВ:

Затвердити робочий проект «Капітальний  ремонт  та гідрохімічне очищення системи  опалення  будівлі Великочорнокінецької загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів,  за адресою:  Тернопільська  область,   Чортківський  район, с.Великі Чорнокінці»

 

   з  такими техніко-економічними показниками :

  • загальна кошторисна вартість                                             104,928        тис.грн

 

Сільський голова                                                                                        Роман  КЛАПКІВ

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь