Колиндянська громада
Тернопільська область, Чортківський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Протокол №2

 

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 

Рішення

 

від ­­ 28   лютого    2019  року                                                                   №    5            

 Про підсумки  розгляду звернень  громадян, що надійшли до   Колиндянської сільської ради  упродовж     2018 року.

Керуючись  частини 1 статті 38, статтею 50 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні «,  заслухавши та обговоривши звіт  сільського голови   про роботу зі зверненнями громадян у виконкомі сільської ради за 2018 рік, проаналізувавши стан справ щодо виконання Закону України «Про звернення громадян», виконавчий комітет сільської ради відмічає, що протягом 2018 року у виконкомі сільської ради здійснювалися заходи направлені на реалізацію громадянами конституційного права на звернення та виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»,

Виконавчий комітет  Колиндянської сільської ради 

   ВИРІШИВ :

               

1. Інформацію   сільського  голови  Р. Клапків  по даному питанню прийняти до відома.( додаток № 1)

 

2. Роботу із зверненнями громадян у Колиндянській  сільській раді   вважати задовільною.

 3.Забезпечити проведення прийом  громадян  сільським головою  згідно затвердженого графіку.

4. Посилити персональну  відповідальність   начальників відділів сільської ради на належну організацію роботи із зверненнями громадян  та вирішення порушення у них питань згідно статті 20  із ЗУ « Про звернення громадян».

5. Працівникам  виконавчого комітету  та начальникам  всіх відділів.

 Постійно вдосконалювати роботу з листами і скаргами громадян, дотримуватись                   встановлення строків їх розгляду;

  • вживати додаткових конкретних практичних заходів щодо вдосконалення форм і методів роботи з листами та особистого  прийому громадян,усунення причин, що породжують скарги.
  • посилити увагу до вирішення проблем,з якими звертаються учасники  бойових дій, інваліди та інші непрацездатні особи,а також особи ,що постраждали від аварії по ЧАЕС ,багатодітні сім'ї,одинокі матері,учасники АТО та інші громадяни ,які потребують соціального захисту та підримки.

6. Звернути увагу на об’єктивний і своєчасний розгляд заяв і скарг та звернень громадян, вдосконалювати систему організації контролю та реагування на них.  

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову  Р.Клапків.

    

     Сільський голова                                                                  Роман Клапків 

                                                                                                 Додаток № 1

                                                                                           до рішення виконавчого комітету № 6                                      

                                                                                            від    28.02.2019 р

 

ІНФОРМАЦІЯ  

Робота щодо розгляду звернень громадян в виконавчому комітеті  Колиндянської сільської ради проводилась відповідно до Закону України  «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», відповідних рішень виконавчого комітету сільської  ради, розпоряджень сільського голови.

 Робота по розгляду звернень громадян, організації особистого прийому  перебуває на постійному контролі. Для підвищення рівня правової обізнаності громадян, що звертаються  до виконавчого комітету сільської ради,  на  стенді  розміщено інформацію щодо графіків  прийому громадян керівниками облдержадміністрації, райдержадміністрації, райради, виконавчого комітету сільської ради. У виконавчому комітеті  сільської ради затверджений і оприлюднений графік прийому громадян сільським головою. Згідно  розробленого графіка  прийом громадян  сільським головою   здійснюється  кожного  вівторка з 10.00 по 13.00 год. В другий тиждень   щомісяця  проводиться виїзний прийом громадян  згідно графіку по селах громади. Розпорядок  роботи сільської ради розміщений на фасаді  біля вхідних дверей. Виконавчим комітетом  сільської ради створені належні умови для прийому громадян.

Сільська рада забезпечує доступ громадян до інформації, якою володіє шляхом  її оприлюднення  (крім тієї, розповсюдження якої обмежено законодавством України), а саме:  на офіційному сайті сільської ради та сторінці сільської ради Facebook.

Керівництвом сільської ради першочергово розглядаються звернення, які надійшли від учасників війни і праці, багатодітних сімей, сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти, які позбавлені батьківського піклування.

Протягом звітного періоду до Колиндянської  сільської ради надійшло     звернень від  310 громадян, із яких 73 клопотання розглянуто на засіданнях сесії та 17 заяв на засіданні   виконавчого комітету та прийнято відповідні рішення, інші клопотання  вирішено у робочому порядку. Із скаргами звернулись  щодо спірного земельного питання 14 заяв,з них 8 вирішено позитивно. Три звернення направлено за належністю, інші вирішено відповідно чинного законодавства.  Протягом  року  101  заява поступила по земельних питаннях, 21 заява про надання земельної ділянки учасникам АТО, з них  3 заяви від учасників АТО, які  проживають в громаді.

Результати аналізу звернень за характером питань свідчать, що найбільша кількість з них стосується питань соціального захисту – 119  на отримання матеріальної допомоги, аграрної політики та земельних відносин – 101 заява,  комунального господарства – 3 звернень, екології та природних ресурсів –  5 звернень.

За підсумками розгляду звернень вирішено позитивно – 277 звернень; відмовлено у задоволенні – 33 звернень.

Актуальними залишаються питання:

-соціального захисту, надання матеріальної допомоги учасникам АТО та іншим категоріям пільговиків,

-питання надання земельних ділянок, встановлення меж земельних ділянок, оформлення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства і т.д. 

У виконкомі  і у всіх відділах виконавчого комітету ведеться журнал реєстрації письмових звернень громадян. Всі заяви реєструються секретарем сільської ради та відповідальними працівниками відділів. Особистий   прийом   громадян   сільським   головою  проводиться  у вівторок. 

 

Проведений аналіз звернень, які надійшли до виконкому, підтвердив актуальність питань комунального господарства, а саме: ремонт вуличного освітлення та ремонт доріг.

Слід зазначити, що всі звернення, які надходять на адресу сільської ради  уважно розглядаються. Викладені факти ретельно перевіряються, докладаються зусилля до вирішення порушених у зверненнях питань, а також забезпечено належний контроль на відповідність нормам чинного законодавства відповідей заявникам. Правова допомога з порушених питань діяльності сільської ради надається громадянам, як особисто, так і у телефонному режимі.

Особливу увагу керівництво виконкому зосереджує на невідкладному та якісному задоволенні законних запитів громадян, на недопущенні надання необґрунтованих відповідей.

Питання організації роботи зі зверненнями громадян перебуває на постійному контролі керівництва  сільської ради.

Виконавчий комітет  сільської ради і надалі буде забезпечувати якісний розгляд звернень громадян, оперативно вирішувати порушені громадянами питання, відповідно до вимог чинного законодавства.

 

 Сільський голова                                                         Роман   Клапків

 

           

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 

Рішення   

 

28   лютого  2019 р                                                                                № 6

 Про внесення змін  в рішення  виконавчого комітету № 15 від 24 березня 2016 року про  склад опікунської ради при виконавчому комітеті Колиндянської сільської ради.

            Відповідно до підпункту 4 пункту „б” частини першої статті 34, частини першої статті 52 до ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільного кодексу України та Сімейного кодексу України, Правил опіки та піклування, затверджених наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26 травня 1999 року № 34/166/131/88, Закону України ”Про місцеве самоврядування” та Закону України “Про добровільне об’єднання” громад та з метою організації у Колиндянській територіальній громаді роботи з питань опіки та піклування над неповнолітніми особами

 

Виконавчий комітет Колиндянської сільської ради

Вирішив:

 

 

1.  Внести зміни  в рішення  виконавчого комітету № 15 від 24 березня 2016 року про  склад опікунської ради при виконавчому комітеті Колиндянської сільської ради, згідно додатку 1.

 

         2. Контроль за виконанням цього  рішення покласти на сільського голову Колиндянської сільської ради  Клапків Романа.

 

 

 

Сільський голова                                                                                    Роман Клапків

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

до рішення виконавчого комітету Колиндянської сільської ради

28   лютого  2019 року № 5

 

СКЛАД

опікунської ради

при виконавчому комітеті

Колиндянської сільської ради

 

            Голова  опікунської ради

КЛАПКІВ

Роман

Заступник голови опікунської ради

ВОЛОЩУК

Оксана

Секретар  опікунської ради

-

сільський голова Колиндянської сільської ради

 

 

 

-секретар виконавчого комітету Колиндянської сільської ради

 

НАГРЕБЕЦЬКА  Марія

-

 

 

спеціаліст у справах дітей, сім’ї, молоді та спорту у Колиндянській сільській раді.

 

Члени опікунської ради

ГРАБЕЦЬ

Квітослава 

 

 

-начальник відділу освіти освіти,молоді та спорту у Колиндянській сільській раді.

 

ДЯЧОК Світлана

-

Голова Піклувальної ради  Колиндянської ЗОШ 1-111ст.

 

ЗАЛІЩУК

Володимир

-

депутат обласної ради

 

 

Лісовий Михайло

-

Виконуючий  обов’язки старости в селі Тарнавка

 

Бальон  Ольга

-

лікар загальної практики сімейної медицини амбулаторії ЗПСМ с. Колиндяни

 

Гатало Володимир

 

-

Дільничий  офіцер Чортківського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Тернопільський області  капітан поліції

 

Фрайнд  Михайло

 

 

Шиптицький  Володимир 

-

В.о.старости в селі Великі Чорнокінці

 

Староста в селі  Давидківці

Клапків Надія

 

В.о.старости в селі Воля Чорнокінці

Яніцька Ольга

 

В.о.старости в селі Малі Чорнокінці

 

 

             Секретар виконавчого комітету                                            Оксана  Волощук

 

 

                

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 

 

від ­­  28   лютого     2019 року                                                                   №  7

 

 

Про  призначення    відповідальної службової особи  за ведення військового  обліку військовозобов’язаних  і призовників по Колиндянській сільській раді.

 

 Відповідно з  Законом  України  «Про військовий обов’язок і військову службу» та згідно із Порядком організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 р. № 921,

виконавчий комітет сільської ради

                                                           ВИРІШИВ:

 1. Призначити  відповідальною     особою  за ведення військового  обліку військовозобов’язаних  і призовників по Колиндянській сільській раді( села  Колиндяни, Давидківці, Тарнавка, Чорнокінецька Воля, Великі Чорнокінці, Малі Чорнокінці )   спеціаліста надзвичайних ситуацій та мобілізації ОТГ Скриник Лідію .

2. Затвердити посадову інструкцію  відповідального за організацію ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників на території  сільської ради.

 В практичній   роботі керуватись ;

 -   інструкцією « Про порядок ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників»

 -   Законом України « Про військовий обов’язок і військову службу»

 -   вказівками районного військового комісаріату .

3.  Скасувати  рішення   виконавчого комітету від №  9 від 02.02.2019 року  »Про  призначення    відповідальної службової особи  за ведення військового  обліку військовозобов’язаних  і призовників по Колиндянській сільській раді».

 

3. Контроль за цим напрямком роботи покласти на сільського голову Клапків Романа.

 

 

  

 

 

 Сільський   голова                                                                Роман  Клапків

           

 

               

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 

Рішення

 

від ­­  28  лютого       2019  року                                                                   № 8

 

 

Про зміну  поштової   адреси на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами, який належить гр..    Пасічник  Марії.

 

         Розглянувши заяву  гр.     Пасічник  Марії    жительки села   Малі Чорнокінці керуючись ст. 30, 31  Закону України «Про місцеве самоврядування України» .

 

 В И Р І Ш И В:

   1. Змінити поштову адресу  на житловий  будинок, з господарськими будівлями та спорудами, який належить гр..    Пасічник   Марії  з вулиці  Слобідка,25 на вулицю   Слобідка,25 А в селі  Малі   Чорнокінці.

  2. Доручити  сектору    державної  реєстрації   Чортківської РДА  зареєструвати житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами   по вулиці   Слобідка,25 А в селі Малі Чорнокінці  з видачею свідоцтва про право власності .

 

3.  Копію  цього рішення направити в   сектор державної реєстрації Чортківської РДА  та громадянці    Пасічник  Марії.   

 

   Сільський голова                                                               Роман Клапків

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь