Колиндянська громада
Тернопільська область, Чортківський район

Рішення виконавчого комітету на 2019 рік

 

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

48552 Тернопільська обл., Чортківський район, с. Колиндяни

вул. Грушевського 93 ,тел. 5-55-31 ,ел.адрес 04393775@mail.gov.ua 

 

Рішення

 

від  29   листопада   2019 року                                                                   № 78

                                                   

Відповідно до ст. 14 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Регламентом   сільської  ради, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносин з  Колиндянською   об’єднаною громадою  звітую про свою проведену роботу, як  в.о старости села    Чорнокінецька  Воля .

Виконавчий  комітет  сільської ради

ВИРІШИВ:

 1. Роботу   в.о старости  Надії Клапків, що здійснює свої повноваження на території  села    Чорнокінецька  Воля  вважати.

2. Активізувати свою діяльність щодо представництва інтересів жителів села, на території якого здійснює свої повноваження .

3. Брати участь у здійсненні контролю за станом благоустрою  села та інформувати  КП «Райгород»  та  виконавчий комітет  сільської  ради про його результати.

4. Сприяти  жителям сіл у підготовці  документів, що подаються до Колиндянської сільської  ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на  сільського голову  Романа  Клапків.

Сільський   голова                                                                        Роман  КЛАПКІВ

                                               ЗВІТ

                 про роботу  в.о старости села   Чорнокінецька Воля

                                           Надії     Клапків

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Регламентом сільської   ради, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з  Колиндянської   сільською   радою  звітую про роботу  в.о старости села   Чорнокінецька Воля  за 2019 рік.

В селі  Чорнокінецька Воля числиться 179 дворів ,де проживає 435 чоловік , з них діти до 6 років -22,пенсіонери  -160  особи. В навчальному закладі  навчаються 35 дітей.

Брала  активну участь у засіданнях виконавчого комітету сільської  ради. Виконую доручення  сільської ради, сільського голови, інформую про виконання доручень.

Беру активну участь і організовую збори громади с.  Чорнокінецька Воля .Організовую і вношу пропозиції до порядку денного  зборів та здійснюю моніторинг їх виконання.

Сприяю виконанню на території с. Чорнокінецька  Воля   плану  соціально-економічного  розвитку затвердженого  рішенням сільської  ради. Вношу до виконавчого комітету пропозиції з цих питань.

Здійснюю прийом громадян с. Чорнокінецька Воля   кожного дня. Здійснюю моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів. У вихідні дні також зустрічаюся з громадою села, якщо вони цього потребують.

Веду облік та узагальнюю пропозиції членів громади з питань соціально-економічного та культурного розвитку с.   Чорнокінецька Воля   Колиндянської  об’єднаної територіальної  громади, соціального, побутового та транспортного обслуговування його жителів.

Приймаю від членів громади с.  Чорнокінецька Воля адресовані органам та посадовим особам  сільської ради, передаю їх за призначенням. А також за проханням громади с.  Чорнокінецька  Воля   передаю заяви, колективні звернення, клопотання.

Здійснюю моніторинг та несу особисту відповідальність за підтримання в належному стані благоустрою с.  Чорнокінецька Воля  Колиндянської  об’єднаної територіальної  громади. Забезпечую чистоту і порядок .Веду облік військовозобов»язаних, здійснюється оповіщення військовозобов»язаних, складаються списки юнаків для прописки до призивної дільниці,ведеться облік учасників АТО та бойових дій та прирівняних до них.

Веду облік всіх пільгових категорій,які проживають на території села, подаються документи пільгових категорійв управління праці та соціального захисту населення для надання компенсацій на придбання твердого палива та використання електроенергії.

Здійснюю облік та передаю до виконавчого комітету сільської ради дані показників лічильників, встановлених у адмінприміщеннях, а також лічильників вуличного освітлення.

 Постійно обкошується вулиці села.

  За допомогою   директора   ПАП « Обрій«   зроблено ремонт доріг  по вулиці  Центральній.

 Встановлені  енергозберігаючі  вікна в приміщенні школи. Перекрито  будівлю клубу на 700 тис. грн за рахунок субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

 Проводяться  заходи до всіх пам’ятних дат.

 Раз на місяць здійснюється вивіз сміття. На території села  встановлено 5 контейнерів на пластик, 3 на скло.

На   сільському кладовищі    закопано та посвячено хрест .

Здійснюю облік ведення і зберігання по господарських книг, видаю довідки у межах наданих повноважень.

Здійснюю облік і передаю до виконавчого комітету  сільської  ради даних показників електролічильників та лічильників газу.

Не допускаю на території  села  дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави.

Дотримуюся правил службової етики, встановлених законодавчими актами України, актами  сільської  ради.

Виконую доручення сільської  ради та її виконавчого комітету , сільського  голови,  звітую про їх виконання.

 

 

 

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

48552 Тернопільська обл., Чортківський район, с. Колиндяни

вул. Грушевського 93 ,тел. 5-55-31 ,ел.адрес 04393775@mail.gov.ua 

 

Рішення

 

від  29  листопада     2019 року                                                                   № 79

                                                   

 

Відповідно до ст. 14 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Регламентом   сільської  ради, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносин з  Колиндянською   об’єднаною громадою  звітую про свою проведену роботу, як  в.о старости села   Великі Чорнокінці.

Виконавчий  комітет  сільської ради

ВИРІШИВ:

 1.  Роботу  в.о старости Фрайнд  Михайла , що здійснює свої повноваження на території  села  Великі    Чорнокінці  вважати задовільною.

2. Активізувати свою діяльність щодо представництва інтересів жителів села, на території якого здійснює свої повноваження .

3. Брати участь у здійсненні контролю за станом благоустрою  села та інформувати  КП «Райгород»  та  виконавчий комітет  сільської  ради про його результати.

4. Сприяти  жителям сіл у підготовці  документів, що подаються до Колиндянської сільської  ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на  сільського голову  Клапків  Романа.

 

 

 Сільський   голова                                                                         Роман  КЛАПКІВ

ЗВІТ

про роботу   в.о. старости села   Великі  Чорнокінці

                                                         Фрайнд   Михайла

 

У відповідності до Конституцієї та законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про добровільне обєднання територіальних громад, керуючись  актами Кабінету Міністрів України,законодавства України, Положенням про старосту села  Колиндянської  територіальної громади та іншими нормативно-правовими актами, що визначають його статус, порядок діяльності, взаємовідносини, повноваження та відповідальність, звітую про роботу   в.о старости села   Великі  Чорнокінці  за   2018 року

 В селі    Великі   Чорнокінці налічується 422  житлових  дворів  в яких проживають  981  особи. Від початку року  народилось  5 дітей,померло 8 жителів села.

Приймаю та приймаю  участь в роботі засідань виконавчого комітету  сільської ради, представляю інтереси жителів с.  Великі Чорнокінці, вношу пропозиції, що стосуються планування та виконання завдань виконавчого комітету з питань діяльності підприємств, установ на території села та їх посадових осіб.

Забезпечую виконання рішень виконавчого комітету  сільської  ради, виконую доручення виконавчого комітету сільської ради, сільського  голови,співпрацюю з керівниками структурних підрозділів  сільської  ради та  інформую їх про виконання доручень та поставлених завдань.

Беру участь в   обговореннї  наболілих питань громади села, вношу пропозиції у їх внутрішньому вирішені із залученням людей самого села, інформую керівників   ради про планомірність виконання робіт та здійснюю перевірку їх виконання.

Здійснюю моніторинг дотримання прилеглих територій домогосподарств в належному санітарному стані.

Організовував приведення в належний стан 1 стихійного  сміттєзвалища .     

В школі  села Великі  Чорнокінці  навчається – 142 дитини,  з  них : - 23 – дітей  доїзджають з                                          с. Малі Чорнокінці, та 10 – дітей з  с.Чорнокінецька   Воля.

      В травні місяці  у загальноосвітній школі, відбулося відкриття пам’ятника-погруддя генерал-майору Сергію Кульчицькому. Встановлено бруківку   біля приміщення школи І-ІІІ ступенів за кошти директора ПАП «Обрій« Данилишина С.Г.

Заклад  дошкільної  освіти  відвідує  26  дітей. Дитячий садочок  повністю забезпечений дровами на зимовий період. Закуплено    в дитячий  садочок   ігровий   комплекс.

В 2019 році проводився капітальний ремонт будинку культури с. Великі Чорнокінці (субвенція інфраструктури). Використано – 194 700 тисяч гривень на заміну пілоги на плитку. Провелась заміна  вхідних дверей у сільському клубі.

Закошти громадського бюджету  придбано  Качелю на 10 тис.грн.

На вулиці Вигін  ліквідовано   стихійне сміттєзвалище, на місці якого встановлено  дитячий майданчик.

 На   сільському кладовищі   з допомогою директора ПАП» Обрій» проведено вирубку  дерев,зроблено дорогу та площадку для стоянок машин  і втрамбовано щебенем. Закопано та посвячено хрест на новому сільському кладовищі.

До 100-річчя Бистрого на могилі Січових Стрільців проведено освітлення,пофарбовано огорожу,побілені бордюри. Відбувся захід присвячений  100- річчя Бистрого.

Проводиться вивіз сміття  на території села  раз на місяць.     

Сприяю виконанню на території с.  Великі Чорнокінці  програм соціально – культурного та економічного розвитку, затверджених рішенням  сільської ради.

Узагальнюю пропозиції членів громади з питань соціально – економічного розвитку, соціально – побутового та транспортного обслуговування його жителів та ставлю до відома  сільського  голову і виконавчий комітет з цих питань.

Здійснюю прийом громадян с.  Великі Чорнокінці  та моніторинг стану дотримання їх прав і законних інтересів.

Приймаю від жителів с.  Великі Чорнокінці  заяви, прохання, адресовані  посадовим особам   сільської ради та передаю їх за призначенням.

Здійснюю облік, ведення і зберігання погосподарських книг, видаю довідки у межах моїх повноважень, складаю  акти обстеження житлово-побутових умов.

Забезпечую військовий облік військовозобов’язаних,сприяю завчасному їх повідомленню.

Здійснюю облік і передаю до виконавчого комітету сільської  ради показників лічильників , встановлених в адмінприміщеннях.

Співпрацюю з органами внутрішніх справ у здійсненні ними завдань та повноважень.

Не допускаю на території села дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади , держави та села.

Дотримуюся правил службової етики, встановлених законодавчими актами України, актами сільської ради.

 

 

Колиндянська сільська рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 

Рішення

 

Від  ­ 29   листопада  2019  року                                                                           № 80

 

Про  роботу  соціальних робітників по обслуговуванню

одиноких перестарілих громадян на території Колиндянської громади

 

     Заслухавши  інформацію  соціальних  робітників Колиндянської сільської ради П’єнтак  Ганни  Дмитрівни, Грабець Ганни Степанівни, Костюк  Ліди Петрівни, Хабенюк Ольги Романівни, Підліпської Марії Володимирівни, Дяковської Люби Миронівни, Дюрко Оксани Петрівни, Журба Оксани Григорівни,  виконавчий комітет  сільської  ради

   

В И Р І Ш И В:

    

  1. Роботу соціальних   робітників  по обслуговуванні  одиноких  перестарілих   вважати   задовільною.      

 

  1. Рекомендувати  соціальним   робітникам    більше уваги   приділяти  по   обслуговуванні   одиноких   перестарілих, відвідування  проводити  згідно  плану  своєї  роботи.

 

  1. Рекомендувати директорам  приватних  підприємств     допомогти в закупці  продуктів  харчування  для  одиноких  перестарілих.

 

 

         

Сільський  голова                                                                             Роман  Клапків     

 

 

           

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 48552 Тернопільська обл., Чортківський район, с. Колиндяни

        вул. Грушевського 93 ,тел. 5-55-31 ,ел.адрес  04393775@mail.gov.ua 

 

 

Рішення

від ­­  29   листопада  2019 року

                                                                                                                              № 81

 

 

Про присвоєння поштової адреси  на житловий  будинок   з господарськими будівлями та спорудами, що належить    Клапків Михайлу Петровичу, Клапків Марії Іванівні, Клапків Івану Михайловичу.

 

            Відповідно до підпункту  10 пункту «б»  статті 30 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні«,розглянувши заяви  гр.   Клапків Михайла Петровича, Клапків Марії Іванівни, Клапків Івану Михайловича, жителів  села   Чорнокінецька Воля  Чортківського району Тернопільської області  про зміну поштової адреси  на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами , що належить їм на основі правовстановлюючих документів . 

 В И Р І Ш И В:

1. Присвоїти поштову адресу житловому будинку   з господарськими будівлями та спорудами, що належить  1/3 частини  Клапків   Михайлу Петровичу,1/3 частини  Клапків Марії Іванівні,1/3 частини  Клапків Івану Михайловичу,що  розташований по  вулиці Центральна,12 в  селі    Чорнокінецька Воля  Чортківського району  Тернопільської  області.

  2. Доручити  сектору    державної  реєстрації   Чортківської РДА  зареєструвати житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами в селі  Чорнокінецька Воля  по вул. Центральна, 12  у  спільно – часткову  власність  за  громадянами   Клапків   Михайлу Петровичу 1/3 частини, Клапків Марії Іванівні1/3 частини, Клапків Івану Михайловичу 1/3 частини  з видачею свідоцтва про право власності .

 

3.  Копію  цього рішення направити в   сектор державної реєстрації Чортківської РДА  та громадянам   Клапків  Михайлу Петровичу, Клапків Марії Іванівні,   Клапків Івану Михайловичу  з видачею свідоцтва про право власності .

 

   Сільський голова                                                               Роман  КЛАПКІВ

 

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 48552 Тернопільська обл., Чортківський район, с. Колиндяни

        вул. Грушевського 93 ,тел. 5-55-31 ,ел.адрес  04393775@mail.gov.ua 

 

 

Рішення

від ­­  29   листопада  2019 року

 

                                                                                                                              № 83

 

 

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку   з господарськими будівлями та спорудами, що належить   Лукіянець Михайлу Антоновичу.

 

         Розглянувши заяву  гр.   Лукіянець  Михайла  Антоновича, жителя села  Малі Чорнокінці  Чортківського району Тернопільської області,  керуючись ст. 30, 31  Закону України «Про місцеве самоврядування України» .

 В И Р І Ш И В:

   1. Перейменувати  поштову адресу  на житловий  будинок   з господарськими будівлями та спорудами, що належить  Лукіянець  Михайлу Антоновичу, та  розташований по  вулиці  Борисівка,725 в  селі   Малі Чорнокінці  Чортківського району  Тернопільської  області на вулиця  Борисівка,11 в селі  Малі  Чорнокінці  Чортківського  району.

  2. Доручити  сектору    державної  реєстрації   Чортківської РДА  зареєструвати житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами в селі    Малі Чорнокінці по вул.  Борисівка, 11    за  гр..   Лукіянець Михайлом Антоновичем  з видачею свідоцтва про право власності .

 

3.  Копію  цього рішення направити в   сектор державної реєстрації Чортківської РДА  та громадянці    Лукіянець  Михайлу  Антоновичу.

  Сільський голова                                                               Роман   КЛАПКІВ

 

 

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 48552 Тернопільська обл., Чортківський район, с. Колиндяни

        вул. Грушевського 93 ,тел. 5-55-31 ,ел.адрес  04393775@mail.gov.ua 

 

Рішення

від ­­  29   листопада  2019 року

 

                                                                                                                              № 82

 

 

Про присвоєння поштової адреси  на житловий  будинок   з господарськими будівлями та спорудами, що належить    Коломієць  Надії Адамівні.

 

         Розглянувши заяву  гр.   Коломієць Надії Адамівни, жительки села  Давидківці  Чортківського району Тернопільської області  керуючись ст. 30, 31  Закону України «Про місцеве самоврядування України».

 

 В И Р І Ш И В:

   1. Присвоїти поштову адресу на житловий  будинок   з господарськими будівлями та спорудами, що належить    Коломієць Надії Адамівні  та  розташований по  вулиці   Першотравнева,6 в  селі    Давидківці  Чортківського району  Тернопільської  області.

  2. Доручити  сектору    державної  реєстрації   Чортківської РДА  зареєструвати житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами в селі  Давидківці  по вул. Першотравнева, 6  за  гр..  Коломієць Надією Адамівною  з видачею свідоцтва про право власності.

 

3.  Копію  цього рішення направити в   сектор державної реєстрації Чортківської РДА  та громадянину    Коломієць Надії  Адамівні.

 

   Сільський голова                                                               Роман КЛАПКІВ

 

 

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

 48552 Тернопільська обл., Чортківський район, с. Колиндяни

        вул. Грушевського 93 ,тел. 5-55-31 ,ел.адрес  04393775@mail.gov.ua 

 

Рішення

від ­­  29   листопада  2019 року

 

                                                                                                                              № 84

 

 

Про присвоєння поштової адреси  на житловий  будинок   з господарськими будівлями та спорудами, що належить     Ковальчук  Тетяні   Володимирівни.

         Розглянувши заяву  гр.   Ковальчук  Тетяни Володимирівни жительки села  Колиндяни  Чортківського району Тернопільської області  керуючись ст. 30, 31  Закону України «Про місцеве самоврядування України».

 

 В И Р І Ш И В:

   1. Присвоїти поштову адресу на житловий  будинок   з господарськими будівлями та спорудами, що належить     Ковальчук Тетяні  Володимирівні  та  розташований по  вулиці   Завал,19  в  селі    Колиндяни  Чортківського району  Тернопільської  області.

  2. Доручити  сектору    державної  реєстрації   Чортківської РДА  зареєструвати житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами в селі  Колиндяни  по вул. Завал,  19 за  гр..   Ковальчук Тетяною  Володимирівною  з видачею свідоцтва про право власності.

 

3.  Копію  цього рішення направити в   сектор державної реєстрації Чортківської РДА  та громадянину    Ковальчук Тетяні   Володимирівні.

   Сільський голова                                                               Роман  КЛАПКІВ

 

           

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

48552 Тернопільська обл., Чортківський район, с. Колиндяни

                           вул. Грушевського 93 ,тел. 5-55-31 ,ел. адреса 04393775@mail.gov.ua 

 

Рішення

 

від ­­  29  листопада     2019 року                                                                   № 85

 

                                                                                    

 

Про присвоєння  поштової   адреси на   зерновий склад, яке належить  ПАП «Обрій», що розташований  в селі  Великі Чорнокінці Чортківського  району Тернопільської області.

 

         Розглянувши заяву директора  ПАП «Обрій»,  керуючись ст. 30, 31  Закону України «Про місцеве самоврядування України» , виконавчий комітет

 

 В И Р І Ш И В:

   1. Присвоїти    поштову   адресу  на  зерновий   склад, яке належить  ПАП «Обрій»  по вулиці   Центральна, 153 а  в селі  Великі Чорнокінці  Чортківського району Тернопільської області.

  2. Доручити  сектору    державної  реєстрації   Чортківської РДА  зареєструвати  зерновий склад   в селі    Великі Чорнокінці  по вул.  Центральна, 153 а   з видачею свідоцтва про право власності.

 

3.  Копію  цього рішення направити в   сектор державної реєстрації Чортківської РДА  та  ПАП « Обрій».

Сільський голова                                                               Роман  КЛАПКІВ

 

 

           

Колиндянська  сільська  рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий комітет

48552 Тернопільська обл., Чортківський район, с. Колиндяни

                           вул. Грушевського 93 ,тел. 5-55-31 ,ел. адреса 04393775@mail.gov.ua 

 

Рішення

 

від ­­  29  листопада     2019 року                                                                   № 86

 

                                                                                    

 

Про присвоєння  поштової   адреси на   склад старої тракторної бригади із спорудами  силосних ям, який належить  ПАП «Обрій», що розташований   в селі  Великі Чорнокінці Чортківського району  Тернопільської  області.

 

         Розглянувши заяву директора  ПАП «Обрій»,  керуючись ст. 30, 31  Закону України «Про місцеве самоврядування України» , виконавчий комітет

 

 В И Р І Ш И В:

   1. Присвоїти    поштову   адресу  на  склад старої тракторної бригади із спорудами  силосних ям, яке належить  ПАП «Обрій»  по вулиці   Центральна, 154 а  в селі  Великі Чорнокінці  Чортківського району Тернопільської області.

  2. Доручити  сектору    державної  реєстрації   Чортківської РДА  зареєструвати склад старої тракторної бригади із спорудами  силосних ям    в селі    Великі Чорнокінці  по вул.  Центральна, 154 а   з видачею свідоцтва про право власності .

 

3.  Копію  цього рішення направити в   сектор державної реєстрації Чортківської РДА  та  ПАП «Обрій».

 

 Сільський голова                                                               Роман  КЛАПКІВ