Колиндянська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Про завершення опалювального сезону 2018-2019 років по Колиндянській сільській раді

 

КОЛИНДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

сільського голови

 

від ­ 09 квітня  2019 року                                с.Колиндяни                                  №22-од

 

Про  завершення опалювального сезону

2018-2019 років по Колиндянській сільській раді

 

     Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» та від 2 березня 2015 року №74 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання таким, що втратили чинність, Порядку встановлення роздрібних цін на природний газ для населення», у зв’язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря, беручи до уваги обмеженість ресурсів природного газу, вважаю за необхідне:

 

  1. Завершити опалювальний сезон 2018-2019 років для споживачів Колиндянської сільської ради (припинити газопостачання) 15 квітня 2019 року на підприємствах, установах, в закладах та організація усіх форм власності.

 

  1. Чортківському управлінню з експлуатації газового господарства ПАТ «Тернопільгаз» (КЛИЗУБ І.З.) згідно вищевказаних термінів припинити подачу природного газу: відділу освіти, приміщенням адміністративного, освітнього, медичного, культурного призначення органів місцевого самоврядування.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на директора комунального підприємства «Райгород» Колиндянської сільської ради (ХАБА М.І.)

 

 

 

 

 

 

Сільський  голова                                                                                                        Р.П.Клапків