Колиндянська громада
Чортківський район, Тернопільська область

запрошення

Колиндянська сільська рада запрошує взяти участь у конкурсі ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ.

Бюджет участі –демократичний процес, який надає можливість мешканцям Колиндянської ОТГ брати участь в розподілі коштів сільського бюджету через створення проектів та голосування за них у сферах житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, охорони навколишнього природного середовища, спорту.

Етапи 29.10.2018 – 12.11.2018 – подача проектів 14.11.2018 – 20.11 .2018 – перегляд та аналіз проектів 23.11.2018 – 07.12.2018 – голосування за проекти 09.12.2018 – оголошення переможців реалізація – протягом бюджетного 2019 року Бюджет конкурсу на 2019 рік 60 000 грн. Бюджет 1 проекту  -10 000,00 грн. Голосування та подача проектів з 16 років Подачу проектів та голосування здійснюють громадяни України, які зареєстровані та проживають на території громади, яким на момент подання проектів або голосування виповнилося 16 років.

Категорії проекту:

1. Благоустрій територій

2. Культура, туризм, молодіжний простір

3. Соціальний захист населення

4. Охорона навколишнього природного середовища

5. Спорт

6.Житлово-комунальне господарство

7. Освіта

8. Охорона здоров’я

Скільки проектів може подати 1 людина? -1 проект

1 Автор може голосувати за свій проект?  НІ 

Подача проектів в паперовій формі та голосування в паперовій формі В пунктах супроводу громадського бюджету ( в старостинських округах і адмінбудинку сільської ради) Подача проектів та голосування В пунктах супроводу громадського бюджету ( в старостинських округах і адмінбудинку сільської ради Кількість переможців Перемагає один малий проект в кожному старостинському окрузі, що набрав найбільшу кількість голосів (в межах бюджету конкурсу)

Бланк заява (форма подання проекту)

Картка з підписами на підтримку проекту Видача бланків проектів, прийняття проектів у паперовому вигляді та голосування у паперовому вигляді буде проводитися в пунктах супроводу громадського бюджету (згідно з графіком роботи даного закладу):

1. Колиндянська сільська рада ( Волощук О.Є. – секретар виконавчого комітету)

2. Приміщення старостинського округу в с. Давидківці 3. Приміщення старостинського округу в с. Тарнавка 4. Приміщення старостинського округу в с. Чорнокінецька Воля 5. Приміщення старостинського округу в с.Великі Чорнокінці 6. Приміщення старостинського округу в с. Малі Чорнкінці.

Скористайтесь нагодою втілити саме Вашу ідею в життя! Автор проекту у будь-який момент може зняти свій проект з розгляду, але не пізніше ніж за 2 календарних днів до початку голосування.

Рішення «Про затвердження Положення про громадський бюджет Колиндянської сільської ради Положення про громадський бюджет Колиндянської сільської ради Розпорядження Про створення робочої групи з питання реалізації громадського бюджету